Kui kiiresti kaup jõuab kohale?

Esmaspäevast neljapäevani kuni kl 12.00-ni ostetud kaup saabub peale müügilepingu jõustumist pakiautomaati järgmiseks päevaks välja arvatud tellimuskaupade korral (vt. Müügitingimused punkt 4.4.4.). Reedest pühapäevani ostetud kaup saabub pakiautomaati hiljemalt müügilepingu jõustumisele järgneval teisipäeval. Saaremaa ja Hiiumaa pakiautomaatidesse saabub pakk 3 tööpäeva jooksul arvates müügilepingu jõustumisest.

Kuidas tagastada?

2.2.  Kuna juhindume paberivabast asjaajamisest, siis kauba tagastamiseks saab klient anda meile teada blackpepper.ee kontakt mooduli kaudu http://blackpepper.ee/est/black-pepper/kontakt/  oma soovist lepingust taganeda. Kauba tagastamisel kulud on kliendi kanda. Tagastamiseks palume saata kaup Järve Selveri Smartposti või Omniva pakiautomaati. Saajaks on Kvarts Trading OÜ ja kontakttelefoni numbriks märkida 5246207.

Kuidas saab toodet vahetada muu toote vastu?

Toote vahetamiseks 14 päeva jooksul (+1 Garantii korral 15 päeva jooksul) tuleb sellest soovist teada anda aadressile info@blackpepper.ee. Vahetamise eelduseks on see, et kaup on kasutama ning rikkumata pakendis. Samuti on tootel küljes kõik sildid. Positiivse vastuse korral tuleb toode tagastada tagastamise korras Black Pepperile (vt. Müügitingimised)

Kas kreeditkaardiga maksmine on turvaline?

Hetkel ei ole võimalik meie kodulehel krediitkaardiga tasuda. Vastav teenus on arenduses ning peatselt avame turvaliselt selle võimaluse