Miks sooduskood ei tööta?

Kui sooduskoodi ei õnnestu saata, siis tuleb oma veebilehitseja (browser) ajaloo alt kustutada ära küpsised (cookies). Peale seda saab sooduskoodi sisestada.

Kui kiiresti kaup jõuab kohale?

Laokaubad tarnime 2 tööpäeva jooksul. Tellimuskauba tarne võib võtta kunin14 päeva..

Kuidas tagastada?

Tagastamiseks palume saata kaup Järve Selveri Smartposti või Omniva pakiautomaati. Saajaks on Kvarts Trading OÜ ja kontakttelefoni numbriks märkida 5246207.

Kuidas saab toodet vahetada muu toote vastu?

Selleks tuleb oma soovist teada anda aadressile info@blackpepper.ee või taganeda tehingust 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist ning mittesobiv kaup meile tagastada.

Olen tellinud kauba, selle eest tasunud, kuid kaup ei ole jõudnud minuni.

a) Teie kaup on tellimuskaup ja selle kohale jõudmine võtab aega kuni 14 päeva.

b) Palun täpsustage oma telefoninumber. Võimalik, et tellides on number meile valesti esitatud ja me saame tarnija juures Teie numbri üle kontrollida

Minu kaup on saadetud Kristiine Keskuse pakiautomaati, kuigi tellisin selle mujale

Meie Smart Posti pakiautomaatide nimekirjas on esimene automaatne valik Kristiine Keskuse pakiautomaat. Kui olete kauba tellinud ja  ei ole ära kinnitanud õiget pakiautomaati, siis saadetakse Teie kaup Kristiine Keskusesse. Kui nii on juhtunud, palume meile teada anda info@blackpepper.ee ja me suuname paki ümber õigesse automaati. Ümbersuunamise tasu on 3.20 eurot.

Tasumine pdf-arvega

Kui olete tasunud pdf-arvega, siis palume anda tasumisest teada meile info@blackpepper.ee ja me kontrollime laekumise üle. See aitab meile paki Teile kiiremini teele saata.