Kauba kätte toimetamine

KAUBA KÄTTESAAMINE

Kauba saadame SmartPOSTi või Omniva Post 24 pakiautomaati või Teie poolt näidatud aadressile  kullerteenust kasutades. Kauba saatmisel pakiautomaat lisandub transpordikulu 3.20€ . Kulleriga kauba tellimisel on kulu nii palju suurem, et selle valiku puhul lisandub transporditasu 6.90€.

Kui ostate kauba esmaspäevast kuni neljapäeva lõunani, siis üldjuhul saabub kaup pakiautomaati järgmiseks päevaks. Tarnijat tulenevalt võib kaup pakuautomaati saabuda ka ülejärgmisel päeval. Selle eest juba vabandused meie poolt ette :) Eestimaa kaunitele saartele jõuab kaup alles kolme tööpäeva jooksul.

Reedel ja nädalavahetusel ostetud kaubad postitame esmaspäeval.

Kui olete ostnud tellimuskauba, siis võib tarne võtta aega kuni 14 päeva. Tavapäraselt tellime kaupa kaks korda nädalas, pikem ootamise aeg tuleb rahvusvaheline tarne kiirusest. Oleme veendunud, et kaup on ootamist väärt :)

Pakiautomaati saabubud kaubast antakse Teile teada SMS sõnumiga. Seejärel saate kauba kätte ja asuda selle kasutamist nautima juba kasvõi sealsamas :)

Me oleme kindlad, et Te ei anna pakiautomaadi koode kolmandatele isikutele, kes võivad Teie eest kauba välja võtta. Palun olge siin tähelepanelikud, sest me ei vastuta sellisel juhul kaubale tekkinud kahju eest või selle eest, et Te ei saa kaupa kätte.

Kui aga juhtub, et Te ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, siis me oma  kurvastuseks peame tõdema, et olete kaubast loobunud.  Kauba tagasi saabudes meie lattu kanname ka ostusumma Teile tagasi. Küll aga peame maha arvestama postitamise kulud summas kuni 3.20€. Loodame, et lähete ikka kaubale järgi ja naudite selle kasutamist.