Kauba kätte toimetamine

KAUBA KÄTTESAAMINE

Kauba saadame SmartPOSTi või Omniva Post 24 pakiautomaati või Teie poolt näidatud aadressile kullerteenust kasutades. Kauba saatmisel pakiautomaat lisandub transpordikulu 3.20€ . Kulleriga kauba tellimisel oma  Teie aadressile on transporditasu 6.90€.

Ostes kauba  Black Pepper jõuab kaup Teieni kuni 6 tööpäeva jooksul. 

Pakiautomaati saabunud kaubast antakse Teile teada SMS sõnumiga. Seejärel saate kauba kätte ja asuda selle kasutamist nautima juba kasvõi sealsamas :)

Me oleme kindlad, et Te ei anna pakiautomaadi koode kolmandatele isikutele, kes võivad Teie eest kauba välja võtta. Palun olge siin tähelepanelikud, sest me ei vastuta sellisel juhul kaubale tekkinud kahju eest või selle eest, et Te ei saa kaupa kätte.

Kui aga juhtub, et Te ei ole hoiutähtaja möödudes pakiautomaadist kaupa vastu võtnud, siis me oma kurvastuseks peame tõdema, et olete kaubast loobunud.  Kauba tagasi saabudes meie lattu kanname ka ostusumma Teile tagasi. Küll aga peame maha arvestama postitamise kulud summas kuni 3.20€. Loodame, et lähete ikka kaubale järgi ja naudite selle kasutamist.